Romania snapshots: Rodna Mountains (2017)

Хронологія поїздки у румунський національний парк "Родна"

11.06 - українці отримали безвіз, а ми взяли квитки на поїзд Київ-Франківськ та вирушили в напрямку західного кордону.

12.06 - виїзд мікроавтобусом Fun Karpaty із Івано-Франківська, швидкий перетин кордону неподалік Солотвино та двогодинний переїзд румунськими дорогами у Боршу, де у центральній частині ми пообідали. Хоча це виявилося не так просто - у запланованій піцерії не було піци, пішли шукати іншу, а в містечку майже ніхто не розмовляє англійською. Також у закладах не приймали платежі карткою, шукали банкомат. 

Після обіду здійснили трек до базового табору. 6,5км вгору від монастиря на висоті 1000 м пройшли майже за 3 години. Розбили намети біля озера Єзер (Lacul Iezer, 1.825 м ) під Петросулом на висоті 1868 м і пішли на вечірку в метеостанцію.
 
13.06 - пізнє прокидання і легкий трек на г. Петросул (2.303 м). Підйом по тривалості 1,5-2 години (2,8км) - не складний, хоча де-не-де на скелястій стежині ще траплялись сніжники, спуск - 1 година. Майже увесь день вершина була затягнута хмарами, іноді навіть моросів дощ. Вночі здійнявся доволі сильний і холодний вітер. 

14.06 - цього дня я вирішив додати 13 додатково пройдених кілометрів у цю поїздку і здійснив із Богданом ранковий спуск вниз у місто. Після круасану з чаєм - підйом вгору. По обіді ми зібрали решту команди і пішли на ще один радіальниий кільцевий трек по хребту Петросула (максимально набрана висота 2.273м) - 6 км зайняло у нас із перервами майже 6 годин. 
 
15.06  - спуск в Боршу та повернення в Україну.